SVU zoekt nieuw bestuur!
15 maart 2019
SVU bestaat 50 jaar!
13 mei 2019
Show all

Nieuwe leden gezocht!

SVU Volleybal zoekt nieuwe leden!

SVU Volleybal is de leukste, grootste en goedkoopste studentenvolleybalvereniging van Amsterdam! Wil jij op hoog of op wat lager niveau competitie spelen en houd je ook van (veel) drankjes na trainingen en wedstrijden? Dan zit je hier goed!

Wij zoeken spelers van de promotieklasse tot en met de zesde klasse! Dus twijfel niet langer en meld je aan bij de TC om voor de zomer nog een keer vrijblijvend mee te trainen. Je kan je aanmelden via dit formulier: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdcvTinxCFiqCIr6m…/viewform. Gaat voor de zomer jou niet meer lukken? Geen probleem, eind augustus starten onze instuiftrainingen om de nieuwe teams samen te stellen. Ook hiervoor kun je je inschrijven via bovenstaande link.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.