Wedstrijd- en scheidsrechterschema

Hier vind je het wedstrijd- en scheidsrechtersschema voor de tweede seizoenshelft van verenigingsjaar 2021-2022. De wedstrijden vinden in het sportcentrum van de VU plaats, tenzij anders aangegeven. Let op: er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden. Opent de tabel niet volledig in je browser? Probeer dan de desktopversie in je browser.
    Datum/ DateTijd/TimeThuisspelend/ HomeUitspelend/ OutScheidsrechter/ Referee
    Zaterdag 26 februari12:00SVU DS 1MOVE DS 1Regioscheids + teller DS 9
    Zaterdag 26 februari12:00SVU HS 2SAS '70 HS 1SVU DS 2 (V4)
    Zaterdag 26 februari14:00SVU DS 3K.V.A. DS 2SVU DS 1 (V4)
    Zaterdag 26 februari16:00SVU HS 1Almere Buiten HS 1Regioscheids + 2de scheids DS 4 + Tellers HS 5
    Zaterdag 26 februari16:00SVU HS 4Netzo HS 5SVU HS 3
    Vrijdag 4 maart19:00SVU HS 3UVO HS 1SVU HS 4
    Vrijdag 4 maart21:00SVU HS 4Arena HS 4SVU HS 3
    Zaterdag 5 maart12:00SVU DS 5Albatros DS 7SVU DS 3
    Zaterdag 5 maart14:00SVU DS 2Irene DS 2Regioscheids + teller DS 8
    Zaterdag 5 maart14:00SVU DS 3Albatros DS 2SVU DS 1 (V4)
    Zaterdag 5 maart16:00SVU HS 1Voleem HS 1Regioscheids + 2de scheids DS 1 + Teller DS 7
    Zaterdag 5 maart16:00SVU DS 8VV Amsterdam DS 11SVU DS 7
    Zaterdag 5 maart16:00SVU DS 6Xenon DS 1SVU DS 5
    Zaterdag 12 maart12:00SVU DS 1Wham Wham DS 1Regioscheids + teller DS 6
    Zaterdag 12 maart12:00SVU DS 8SVU DS 9SVU DS 3
    Zaterdag 12 maart14:00SVU HS 1Gemini S HS 2Regioscheids + 2de scheids HS 2 + Teller DS 9
    Zaterdag 12 maart14:00SVU DS 6VV Amsterdam DS 8SVU DS 3
    Zaterdag 12 maart16:00SVU DS 4SVU DS 3SVU HS 1 (V4)
    Zaterdag 12 maart16:00SVU DS 2Switch Hooglanderveen DS 1Regioscheids + teller HS 5
    Zaterdag 19 maart12:00SVU HS 3Volamos HS 1SVU HS 4
    Zaterdag 19 maart12:00SVU DS 8UvO DS 8SVU DS 7
    Zaterdag 19 maart14:00SVU DS 5US DS 7SVU DS 4
    Zaterdag 19 maart14:00SVU DS 7UvO DS 6SVU DS 8
    Zaterdag 19 maart14:00SVU HS 4Arena HS 4SVU HS 3
    Zaterdag 26 maart12:00SVU DS 1Simokos DS 1 Regioscheids + teller DS 9
    Zaterdag 26 maart12:00SVU DS 4De Spuyt DS 1SVU HS 1 (V4)
    Zaterdag 26 maart12:00SVU DS 7West! DS 3 SVU DS 6
    Zaterdag 26 maart12:00SVU HS 4SVU HS 5TBD
    Zaterdag 26 maart14:00SVU DS 2Forza Hoogland DS 1Regioscheids + teller DS 9
    Zaterdag 26 maart14:00SVU HS 2VV Amsterdam HS 5SVU DS 1 (V4)
    Zaterdag 26 maart14:00SVU DS 6De Spuyt DS 5 SVU DS 7
    Zaterdag 26 maart14:00SVU Mix 1SVU Mix 1TBD
    Zaterdag 26 maart16:00SVU HS 1VV Amsterdam HS 3Regioscheids + 2de scheids DS 4 + Teller HS 5
    Zaterdag 26 maart16:00SVU DS 8VV Amsterdam DS 11SVU DS 6
    Zaterdag 26 maart16:00SVU DS 3Armixtos DS 4SVU DS 2 (V4)
    Zaterdag 2 april12:00SVU DS 3De Spuyt DS 1 SVU DS 1 (V4)
    Zaterdag 2 april12:00SVU DS 8Xenon DS 2 SVU DS 5
    Zaterdag 2 april12:00SVU DS 4Albatros DS 2SVU HS 3 (V4)
    Zaterdag 2 april14:00SVU HS 3K.V.A HS 3 SVU DS 3
    Dinsdag 5 april21:00SVU HS 2VHZ HS 1VHZ
    Woensdag 6 april19:00SVU DS 4K.V.A. DS 2KVA
    Zaterdag 9 april12:00SVU DS 1De Boemel DS 1Regioscheids + teller DS 6
    Zaterdag 9 april12:00SVU HS 4Smashing '72 HS 3SVU HS 2
    Zaterdag 9 april12:00SVU DS 5De Spuyt DS 4SVU DS 7
    Zaterdag 9 april14:00SVU HS 2Compaen HS 4SVU HS 3 (V4)
    Zaterdag 9 april14:00SVU Mix 1SVU Mix 1 SVU Mix 1
    Zaterdag 9 april16:00SVU HS 1Sovoco HS 2Regioscheids + 2de scheids HS 2 + Teller DS 8
    Zaterdag 9 april16:00SVU DS 6UvO DS 7SVU DS 5
    Zaterdag 9 april16:00SVU HS 3Netzo HS 3SVU DS 2
    Zaterdag 16 april12:00SVU DS 1VCH DS 1Regioscheids + teller HS 5
    Zaterdag 16 april12:00SVU DS 7Armixtos DS 8SVU DS 8
    Zaterdag 16 april14:00SVU DS 2Lovoc DS 1Regioscheids + teller H5
    Zaterdag 16 april14:00SVU DS 6Armixtos DS 9SVU DS 5
    Zaterdag 16 april14:00SVU HS 4CTO '70 Volleybal HS 1SVU HS 2
    Zaterdag 16 april16:00SVU DS 3SVU DS 4SVU DS 2 (V4)
    Zaterdag 30 april12:00SVU DS 5Abcoude DS 1SVU DS 4
    Zaterdag 30 april12:00SVU DS 7K.V.A DS 6 3SVU DS 8
    Zaterdag 30 april14:00SVU DS 2Forza Hoogland DS 3Regioscheids + teller DS 8
    Zaterdag 30 april14:00SVU DS 4Armixtos DS 4SVU DS 3 (V4)
    Zaterdag 7 mei12:00SVU DS 2VV Amsterdam DS 3Regioscheids + teller H5
    Zaterdag 7 mei12:00SVU HS 2VV Amsterdam HS 4SVU D1 (V4)
    Zaterdag 7 mei14:00SVU HS 1Enervo HS 1Regioscheids + 2de scheids D4 + Teller H5
    Zaterdag 7 mei14:00 SVU HS 3Albatros HS 3SVU HS 2
    Zaterdag 7 mei16:00SVU DS 1VV Amsterdam DS 2Regioscheids + teller D7
    Zaterdag 7 mei16:00SVU DS 8VV Amsterdam DS 11SVU DS 7
    Woensdag 11 mei21:00SVU DS 5Armixtos DS 6SVU HS 4
    Donderdag 12 mei21:00SVU HS 2Oradi/Omnia HS 1SVU HS 1 (V4)
    Woensdag 18 mei19:00SVU DS 5Albatros DS 7SVU DS 3
    Donderdag 19 mei19:00SVU DS 7V.C. Waterland DS 1SVU DS 5
    Donderdag 19 mei19:00SVU DS 6VV Amsterdam DS 8
    Donderdag 19 mei21:00SVU DS 8Xenon DS 2SVU HS 4
    TBDSVU HS 2VCH HS 2SVU D3 (V4)
    TBDSVU DS 2Majella DS 1Regioscheids + teller DS 8
    TBDSVU DS 1vv Jonas DS 2Regioscheids + teller DS 6
    TBDSVU HS 2VHZ HS 1SVU HS 1 (V4)