Zomervakantie met SVU!
5 december 2018
Nieuwe leden gezocht!
11 mei 2019
Zomervakantie met SVU!
5 december 2018
Nieuwe leden gezocht!
11 mei 2019
Show all

SVU zoekt nieuw bestuur!

Het nieuwe bestuur wordt ingestemd op 27 mei 2019

Aas jij al een tijdje op de plek van een van de huidige bestuursleden? Zijn er dingen die jij zou willen veranderen aan SVU of nog beter zou willen maken? Houd je van heel veel gezelligheid en leuke bestuursuitjes?

Aarzel dan niet langer en geef je op door te mailen naar bestuur@svuvolleybal.nl met jouw motivatie. Vermeld daarbij jouw leeftijd en de functie die jij ambieert en maak je klaar voor een jaar vol gezelligheid waarin jij je met liefde kan inzetten voor de mooiste studenten volleybalvereniging!

Liefs,
Het bestuur ’18-’19

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.