Schrijf je nu in voor de SVU Wintersport!
9 november 2018
SVU zoekt nieuw bestuur!
15 maart 2019
Show all

Zomervakantie met SVU!

Beste lieve Svus
De afgelopen 3 jaar zijn we met meerdere samenstellingen op vakantie geweest naar Mimizan en Carcans plage. Het staat bekend als surf reis maar dat is niet verplicht (wordt natuurlijk wel aangeraden). Maar voornamelijk keihard chillen beachvolleyballen, bakken, soms even een bezoekje plegen aan de thuutertent en party hardy. Via het bedrijf Surflife krijgen wij altijd een goede deal en ook dit jaar mogen wij met voorrang onze aantallen doorgeven. Welke week is nog niet beslist maar zal 26-07 tot 04-08 of 02-08 tot 11-08 zijn. Gooi het ook lekker in de App van je team en dan wordt er volgende maand gekeken hoeveel animo er is. Dikke surfgroet, de SurfCie

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.